7 yıllık eşinden Emre Aşık'a: "Sonun Vatan Şaşmaz gibi olacak"
7 yıllık eşinden Emre Aşık'a: "Sonun Vatan Şaşmaz gibi olacak"
Emre Aşık'tan evliliğine dair çarpıcı iddialar geldi.

İstanbul Aile Mahkemesi’ne önceki gün Emre Aşık’ın avukatı Funda Sadıkahmet Alp tarafından sunulan dilekçede, evliliklerinden 3 çocukları bulunan çiftin daha öncede boşanma aşamasına geldikleri, Yağmur Aşık'ın hatasını anlayınca barışmak için eşinden son bir şans istemesi üzerine tarafların barıştığı anlatıldı.

Dilekçede, Emre Aşık’ın ikinci boşanma davası açması Yağmur Aşık’ın kendisine tehdit içerikli mesajlar attığı ileri sürülerek, “Müvekkilin iş yerini basan davalı, ‘Sonun Vatan Şaşmaz gibi olacak, yarın seni öldüreceğim’ demiştir. Ardından eve gidip çocuklarını da kaçıracağını söylemiştir” denildi.

Tarafların boşanmalarına, 3 çocuğun velayetinin de babaya verilmesi talep edilen dilekçede, davalının 100 bin lira manevi tazminata hükmedilmesi istendi. Aşık'ın avukatı ayrıca davalının tehditleri karşısında korunma talebinde bulundu. Talebi haklı bulan mahkeme, Yağmur Aşık'ın Emre Aşık'a karşı bir ay süreyle şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, karara aykırı davranması durumunda 3 güne kadar zorlama hapsine tabi tutulacağına karar verdi.

İlgili Haberler