MHP’nin "seçim stratejisi" kampı başladı
MHP’nin "seçim stratejisi" kampı başladı
Kızılcahamam'da bugün başlayan kampta, yerel seçim öncesi yapılacak çalışmalar ile Meclis'e sunulan af teklifi değerlendirilecek

MHP ile AK Parti arasında yerel seçimde de ittifak yapılması konusunun değerlendirileceği kampta, mevcut MHP’li belediyelerin taahhütlerini ne ölçüde yerine getirdiklerine ilişkin incelenen dosyalar da gündeme gelecek. Kampta, ayrıca Türkiye’nin ekonomik ve siyasi gündemine ilişkin sunumlar yapılacak ve Meclis’e sunulan af teklifi de değerlendirilecek.MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, yerel seçimlere yönelik mesajlar vermesi bekleniyor.

AA

ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER ANITI’NI ZİYARET

Toplantılara katılmak üzere ilçeye gelen Genel Başkan Bahçeli, otele gitmeden önce Ülkücü Şehitler Anıtı’nı ziyaret etti. Bahçeli ve beraberindekiler, Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından dua ederek şehit isimlerinin yazılı olduğu alana karanfil bıraktı.Anıtta bulunan “Gökbörü Otağı”nda bir süre dinlenen ve çay içen Bahçeli, ayrıca parti yöneticileri ve teşkilatla hatıra fotoğrafı çektirdi.

AA

BAHÇELİ, AYRICA ŞEHİTLER AĞACI’NI DA ZİYARET ETTİ.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, daha sonra toplantıların yapılacağı otele geçti. Kamp çerçevesinde yapılacak toplantılar basına kapalı gerçekleşecek. Kamp yarın sona erecek.

AA

İlgili Haberler