Mansur Yavaş Londra'da Jeremy Corbyn'le bir araya geldi
Mansur Yavaş Londra'da Jeremy Corbyn'le bir araya geldi
Yavaş, Birleşik Krallık'ta "yeşil enerji" projelerine yönelik gerçekleştirdiği çalışmaları sosyal medya hesabından duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Birleşik Krallık'ta "yeşil enerji" projelerine yönelik gerçekleştirdiği çalışmaları sosyal medya hesabından duyurdu. Ziyaret kapsamında Yavaş, Londra İşçi Partisi Lideri Jeremy Corbyn ile de buluştu.

Mansur Yavaş, "yeşil enerji" projelerine ilişkin Barking Dagenham Belediye Başkanı Darren Rodwell ile gerçekleştirdiği çalışmayı Twitter hesabından duyurdu.

Yavaş, "Birleşik Krallık‘ta Barking Dagenham Belediye Başkanı Darren Rodwell ile yeşil enerji konusunda bilgi paylaşımında bulunduk" ifadelerini kullandı.

Yavaş'ın paylaşımı şöyle:

"Birleşik Krallık‘ta Barking Dagenham Belediye Başkanı Darren Rodwell ile yeşil enerji konusunda bilgi paylaşımında bulunduk. Londra İşçi Partisi Milletvekili Lyn Brown ile birlikte sosyal politika projeleri hakkında fikir alışverişi gerçekleştirdik. Londra İşçi Partisi Lideri Jeremy Corbyn ile tanışma ve görüşme fırsatı buldum."

İlgili Haberler