Erdoğan: "Televizyonlara talimatı verdim, bunları yayınlayın"
Erdoğan: "Televizyonlara talimatı verdim, bunları yayınlayın"
Erdoğan, "çevre dostu" dediği Ankapark'ın açılış töreninde konuştu

Erdoğan, Ankara'da Ankapark'ın açılış töreninde konuştu. Ankapark'ın elektriğinin bir kısmını kendi üreteceğini söyleyen Erdoğan, "Çevre dostu bir proje" dedi. Erdoğan, Ankapark için eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, siyasetin bir yarış olduğunu söyleyerek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi. "Hatay'da 6 baraj yaptığımızı söylüyorum, ana muhalefetin başındaki zat Hatay'da baraj yok ki diyor. Eline diline dursun. Senin kılavuzun kim, ona bak. Bunun kılavuzu karga" diyen Erdoğan, "Televizyonlara talimatı verdim. Bizim oradaki bütün barajları yayınlayın" ifadesini kullandı.

Erdoğan, Ankara'nın her ne olursa olsun muhalefete bırakılmayacağını ifade ederken, "Ankara'yı herhangi birine teslim edemeyiz. Sahte senet imzalarla senet imzalayanlara teslim edemeyiz. 2 sefer seçim kaybedenle Mehmet Bey mukayese edilir mi? Sizden gizli saklı hiçbir işimiz yok. Muhalefet de matruşka ittifakı kurdular. Bay Kemal ve hanımefendi ittifakın gerçek patronunun kim olduğunu gizlemeye dikkat ettiler. Kafasını kuma gömen devekuşu misali, milletin gerçeği görmeyeceğini zannettiler. Geçen hafta ittifakın gizli ortağı postayı koydu." ifadelerini kullabdı. 

İlgili Haberler