Erdoğan: "CHP'ninki 'muhalefet' dili değil, 'terör' dili gibi"
Erdoğan: "CHP'ninki 'muhalefet' dili değil, 'terör' dili gibi"
Erdoğan konuşmasında ana muhalefet partisi CHP’ye çok ağır ifadelerle yüklendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP İl Başkanları Toplantısında konuşuyor. Erdoğan konuşmasında ana muhalefet partisi CHP’ye çok ağır ifadelerle yüklendi.

Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

"Dün vefat eden AK Parti Giresun İl Başkanımız Hasan Ali Tütüncü kardeşimizin ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum.

2019 SEÇİMLERİ

Bize dava adamı, milletin adamı olarak görev yapacak AK Parti kadroları lazım. Mart 2019 ve Kasım 2019 bizim için önemli seçimler. Bunun için her aşamada çok titiz davranmalı, en küçük bir lekeye, en küçük bir zayıflığa izin vermemeliyiz.

Ülkemize yönelik saldırıların dozu artıyor."

“TERÖR ÖRGÜTÜYLE AYNI”

"Türkiye'nin en büyük şanssızlığı çapsız bir ana muhalefet partisine sahip olmasıdır. Ana muhalefet partisi, Türkiye'nin kaybetmesi pahasına yönetimi ele geçirme anlayışıyla hareket ediyor. Dil, normal bir muhalefet dili değil, adeta bir terör örgütü dili. Şu anda Almanya'daki iktidar-muhalefet mücadelesindeki ortak payda ne? Türkiye'ye saldırmak, Erdoğan'a saldırmak. Burada da ana muhalefet partisine bakıyorsunuz, terör örgütüyle aynı.

"UYMAYAN KİM VARSA KENARA KOYMAMIZ LAZIM"

Daha çok çalışarak en iyi kadroları göreve getirerek daha çok proje üretme çabası içinde olmalıyız. Bu yürüyüşe ayağını uyduramayan kim varsa başta bakanlarımız olmak üzere kenara koymamız lazım. Bu yürüyüşe engel mi oluyor? Kenara koyacağız. Millete hizmette laubalilik mi yapıyor? Kenara koyacağız. Millete hizmette her türlü yolsuzluğa bulaşan mı var? Kenara koyacağız. Buralarda dikkatli olmaya mecburuz."

İlgili Haberler