Dua Lipa hayranlarından özür diliyoruz
Dua Lipa hayranlarından özür diliyoruz
Dua Lipa linci yedik...

Dünya müzik listelerinde hızlı yükselişiyle dikkat çeken Arnavut asıllı İngiliz şarkıcı Dua Lipa (23), 14 Ağustos Salı günü Belek Turizm Merkezi'ndeki Regnum Carya Otel'de konser verecek. Türkiye'deki ilk konseri öncesi Dua Lipa ve ekibinin istekleri şaşırttı.

Lipa, ekibiyle birlikte kalacağı ve geceliği 15 bin dolar olan Crown Villa'da et döner ve ayrandan Manuka balına, el yapımı taze kurabiyeden deniz tuzlu bitter çikolataya çeşitli isteklerde bulundu. Ünlü yıldızın hijyen takıntısı da dikkat çekti. Kulisine 50 el havlusu ve 50 de banyo havlusu talep eden Dua Lipa'nın bir diğer isteğiyse odanın her yerine konulmasını istediği boy aynaları oldu.

Vaziyet de konuyla ilgili yaptığı haber için kullandığı görselde "Vizyonsuzlukta Son Nokta" ifadelerini kullanmıştı. Ancak bu yoruma oldukça çok sayıda tepki geldi. Özellikle kültür ihracını et ürünleri ve ayran siparişinden ibaret sananlar, ekibimizi "tavuk-pilav" kaşıklarken bu yorumu yapmakla suçlayanlar ve niceleri...

Dua Lipa'nın bu kadar çok hayranı olduğunu bilmiyorduk, tüm Türkiye O'nun için bir oldu ve bizi eleştiri yağmuruna tuttu.

Hayranlarına eleştirileri için teşekkür ediyor, kendilerinden özür diliyoruz. Umarız doya doya "kültürümüzü yansıtan" et döner ve ayran tüketirsiniz.

İlgili Haberler